{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Contact Us

* Required Fields Name Surname*
Email Address* Phone Number* Subject* Sıralama* Your Message* İletişim Formu Aydınlatma Metni'ni okudum. Send

“E STAR GLOBAL E TİCARET SATIŞ VE PAZARLAMA ANONİM ŞİRKETİ olarak işbu form aracılığı ile bizlerle iletişime geçmektesiniz. İletişime geçeceğiniz alanda belirteceğiniz kişisel verileriniz iletişim nedeninizle orantılı ve sınırlı bir şekilde talebinize ilişkin süreçleri yürütmek, sipariş durumunuz hakkında bilgi vermek, talebiniz sonucu hakkında sizlere bilgi vermek, şirketimizden memnun kalmış kişileri tespit etmek amaçlarıyla sizlerin haklarınıza zarar vermeksizin meşru menfaatimiz, talebinizle bağlantılı hakkınızın korunması veya tesis edilmesinin sağlanması şartları kapsamında işlenecektir. Kişisel verileriniz, talebiniz ile bağlantılı olması halinde yerine getirebilmek amacıyla yetkili tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve yargısal bir süreç oluşması halinde yetkili kamu kurum ve kuruluşlarına, danışmanlarımıza aktarılabilecektir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca sahip olduğunuz haklara internet adresimizde yer alan aydınlatma metninden ulaşabilirsiniz.”

Your message has been sent

Your message has been sent and our customer support will contact you as soon as possible.

Home Page
Our Offices
Bir sorunuz mu var?

Müşteri Hizmetlerimize, hafta içi
09:00-17:00 saatleri arasında
ulaşabilirsiniz
0850 201 88 71
×

Uyarı!

Godiva.com.tr Internet Explorer için optimize edilmemiştir. Daha iyi bir alışveriş deneyimi için Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None" } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }