{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "" }
{ "type": "gtmStart" }

Godiva Hakkında

Godiva Hakkında


📷


1926'dan Beri - Eşsiz Belçika Mirası


Brüksel'de kurulduktan yaklaşık 100 yıl sonra, kalite, Belçika işçiliği ve dünyanın en iyi malzemeleriyle Belçika mirasını onurlandırmaya devam ediyoruz. İnanılmaz GODIVA çikolatalarının temelinde, özenle saklanan özel formülü, kullanılan doğal malzemelerin tazeliği ve yetenekli çikolata ustaları yatar.


1926


Belçika'da 1926 yılında, Pierre Draps adlı çikolata ustasının bir düşü vardır; Kaliteli, prestijli, tutkulu ve benzersiz lezzeti olan çikolatalar üretmek. Bu hayaline ulaşır da… Üstelik Pierre Draps o kadar başarılı olur ki, GODIVA kurulduğu günden itibaren dünyanın en prestijli çikolatası olur. Belçika Kraliyet Sarayı'nın da resmi tedarikçi markası Godiva'dır.


📷


📷


2021


GODIVA’nın köklü geçmişindeki bütün değerler, bugün tüm ürünlerde hala capcanlı yaşamakta. 95 yıl önce Brüksel'de mütevazı bir ev atölyesinde başlayan GODIVA, bugün dünyanın en ikonik premium çikolata markası olarak, dünya çapında 100'den fazla ülkede muhteşem çikolata tecrübesini, çikolata tutkunları ile buluşturmaya devam ediyor.


📷


@media (min-width: 1200px){         .container2 {             width: 1170px;             margin: auto;             padding: 10px;         }     }          .container2 {             padding: 10px;         }          .heritage-title{         font-family: didot lt std bold;         font-size: 63px;         line-height: 1.4;     }          .heritage-desc{         font-size: 18px;         line-height: 1.4;     }          .div-ltr{         display: grid;         grid-template-columns: 50% 50%;         grid-gap: 20px;         margin-top: 10px;         text-align: right;     }          .div-rtl{         display: grid;         grid-template-columns: 50% 50%;         grid-gap: 20px;         margin-top: 10px;         margin-bottom: 20px;         grid-template-areas:"a b";         text-align: left;     }          .item1 {         grid-area: a;     }          .item2 {         grid-area: b;     }          .img-mobile{         display: none;     }          @media only screen and (max-width: 768px) {         .heritage-title{             font-family: didot lt std bold;             font-size: 40px;             line-height: 1.4;         }              .heritage-desc{             margin: 10px;         }              .div-ltr{             display: block;             grid-gap: 20px;             margin-top: 10px;             text-align: left;         }              .div-rtl{             display: grid;             grid-template-columns: 100%;             grid-template-areas:"b a";             grid-gap: 20px;             margin-top: 10px;             text-align: left;         }              .img-mobile{             display: block;             margin: 0px 10px 20px 10px;         }          }

×

Uyarı!

Godiva.com.tr Internet Explorer için optimize edilmemiştir. Daha iyi bir alışveriş deneyimi için Microsoft Edge, Google Chrome veya Firefox kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None" } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }